استارتاپها استارتاپها

از بزرگترین لذتهای من در زندگی خلق آثار جدید و بدور از الگوبرداری از نمونه های مشابه بوده، در حقیقت قبل از هر انتفاعی از هر استارتاپ در وهله اول لذت ابداع آن انگیزه من برای حرکت بوده و تا کنون دو لذت وصف نشدنی از ابداع دو برند تجربه کردم که حرفهای جدیدی برای گفتن داشتند

اولین و جامعترین سامانه مربیگری آنلاین اولین و جامعترین سامانه
“مربی من” فضاييست مجازی که در آن “مربی شما” از راه دور، اندام شما را حتی دقيقتر از مربيان حضوری آناليز و بررسی ميکند و فاصله دقيق شما را تا اندام ايده آل برآورد کرده و ضمن تست توانایی شما با برنامه ريزی تمرين و تغذيه و آموزش نحوه اجرای تمرينات، شما را تا رسيدن به رويای خود همراهی ميکند.“مربی من” با بهره گيری از تکنولوژی باشگاه هوشمند تنها با داشتن سایز اندام شما میتواند گزارش دقیقی از وضعیت فعلیتان ارائه داده و تعیین کند که هر قسمت از بدن شما نیاز به چند سانتی متر کاهش یا افزایش سایز دارد تا به زیبایی کامل برسید. برنامه تمرینی قابل ارائه به شاگردان به همراه تصاویر و توضیحات آموزش هر حرکت بوده و بر روی آناتومی بدن محل اثر آنها را نمایش میدهد. برنامه تغذیه نیز با توجه به وضعیت فیزیکی و شرایط فعلی شما و با نظر به هدفی که در پیش رو دارید پس از محاسبه میزان ارزشهای غذایی نظیر کالری، فیبر، پروتئین، چربی و کربوهیدارت ها بصورت منو با حق انتخاب طوری طراحی می شود که در طول رژیم اصلا احساس گرسنگی یا رنجش نکنید و در خلال آن تمامی املاج، ویتامین ها و ارزشهای غذایی به میزان لازم به بدنتان برسد. این سیستم تا کنون توسط هزاران نفر آزموده شده و مربی شما در آن بهترین مربی خصوصی شما با حوصله زیاد و هزینه کم محسوب میشود.
وب سایت و اپلیکیشن وصیت من وب سایت و اپلیکیشن
زمان پایان زندگی هیچکدوم از ما معلوم نیست، ممکنه سالهای طولانی به زندگی ادامه بدیم و یا شاید همین حالا لحظات پایانی باشه، چیزی که مشخصه اینه که هر کدوم از ما علاقمندیم پس از اینکه از دنیا رفتیم حرفهای نگفتمون رو اونهایی که باید بشنوند. تو چطور؟ ممکنه برای بازماندگانت وصیت داری ممکنه دوست داشته باشی در مراسم یادبودت بجای اینکه دیگران درباره تو صحبت کنن خودت سخنرانی کنی، از آنچه در زندگی بر تو گذشت حرف بزنی و بگی که دقیقا کی بودی چون بالاخره هیچکس بهتر از تو خودت رو نمیشناسه ممکنه نسبت به کسی احساسی داری که حتی پس از مرگ هم دوست داری اون احساس رو از تو بشنوه ممکنه هنرمند یا خلاق هستی و اثری خلق کردی که دوست داری حتی اگر در این دنیا نیستی اون اثر از تو باقی بمونه ممکنه مناسبتهای عزیزانت اونقدر برات ارزشمند باشه که بخوای حتی پس از مرگ هم اونهارو تبریک بگی یا حست رو بهشون ابراز کنی، مناسبتهایی مثل تولد حتما برات مهمه که بعد از مرگ، غم دوستدارانت رو کمتر کنی، اونهارو دلداری بدی و بهشون بگی که ازشون دور نیستی و هرجا که باشی حواست بهشون هست ممکنه رازی داری که باید پس از مرگ افشا بشه! ازین دست موارد زیاده اما اگر اونها رو به عنوان وصیت به کسی بسپری معلوم نیست که این کار رو بدرستی انجام بده، ممکنه به کسی تا این حد اعتماد نداری یا نمیخوای کسی رو ناراحت کنی و یا اصلا این وصیت باید وقتی شنیده بشه که دیگه حضور نداری و اگر زودتر بیانش کنی ارزشش رو از دست میده اینجا ما به کمکت میایم! سایت و اپلیکیشن وصیت من بستری رو برای تو فراهم میکنه که حرفها، تصاویر، فیلمها، مدارک و خیلی چیزهای دیگرت رو در اون نگهداری کنی و مشخص کنی که پس از فوت، دقیقا در چه زمانی این محتوا به دست چه کسانی برسه تا اون زمان هیچکس جز خودت به این محتوا دسترسی نداره امیدواریم سالهای طولانی به شادی زندگی کنی اما در این مسیر ما همراه تو هستیم و هر روز با پیامهایی امیدبخش جویای حالت خواهیم بود تا هم انگیزه ت رو برای زندگی بهت یادآوری کنیم و هم رازدار تو باشیم تا در روز موعود پیامت رو به اونهایی که میخوای برسونیم.

According to Successfully Projects My Skills Level

92%
Personal Sessions
78%
Love Stories
65%
Weddings and Events
87%
Commercial Photography

My Contacts and SocialsHow to Find Me

[contact-form-7 id="2138" title="Contact Form"]
برو به بالا
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.